Montáž žaluzií, žaluzie, stínící technika, garážová vrata

Kvě 10
VNITŘNÍ ŽALUZIE
icon1 Info firma | icon2 NOVINKY |

sm_vnitrni1

Snad nejznámějším způsobem ochrany před sluncem a rušivými pohledy zvědavých očí zvenčí jsou interiérové žaluzie. Díky výborné dostupnosti na trhu, velkému výběru materiálů, barev a povrchových úprav, jsou zejména horizontální žaluzie velmi populární. Žaluzie se dříve umísťovaly do prostoru mezi skleněné tabule v oknech. Současný trend je však používání vnitřních žaluzií na interiérové straně plastových oken a eurooken.

Z nabídky vnitřních žaluzií na trhu doporučujeme vnitřní žaluzie IDK a žaluzie MAX 25.

Žaluzie IDK jsou v současné době nejpoužívanějším typem stínění v celé ČR. Předurčuje je k tomu ideální poměr mezi užitnou hodnotou a cenou. Osvědčená mechanika byla vyzkoušena při výrobě více než 1 mil. kusů. Přesto je neustále zlepšována a vyvíjena ke stále větší dokonalosti. Základ tvoří horní nosič s bočními plastovými krytkami, pod kterými jsou umístěny montážní prvky. Žaluzie je ovládána řetízkem, kterým se řídí naklápění a vytahování lamel. Nosiče jsou vyráběny v barvě bílé, krémově bílé, stříbrné, hnědé, v barvě přírodního a zlatého dubu, kaštanu a v imitacích dřeva. Lamely jsou dodávány ve více než 100 barevných odstínech. Barvy plastových dílů, žebříčků a pásky jsou vždy přizpůsobeny barvě horního nosiče a lamel. Není proto problém vybrat takovou barvu žaluzií, které dokonale dokreslí charakter interiéru. V poslední době jsou stále žádanější žaluzie s domykatelným provedením lamel, které zajistí úplné doklopení žaluzie bez viditelných průhledů. Ovládání žaluzie je řešeno kuličkovým řetízkem, který je fixován na rámu okna.

MAX 25 je novým typem žaluzie, která je vhodná pro všechny druhy plastových oken a eurooken. Základem této žaluzie je prověřená mechanika systému 25 x 25 mm, která je zakryta zaoblenou krycí lištou. Celá žaluzie působí velice čistě a harmonicky. Všechny montážní prvky jsou schovány za horní krycí lištou. Ta je dodávána v barvě bílé, krémově bílé, stříbrné, hnědé, dále v barvě přírodního a zlatého dubu, kaštanu a v imitacích dřeva. Tato žaluzie je také ovládaná kuličkovým řetízkem. Boční vedení v silonových lancích zabraňuje pohybům žaluzie při vyklopení okna. Žaluzie IDK a MAX 25 najdou uplatnění ve všech interiérech.