Montáž žaluzií, žaluzie, stínící technika, garážová vrata

Posuvné

Sítě proti hmyzu posuvné v lištách

 

Posuvná síť v lištách

Popis

Posuvné sítě jsou vhodné tam, kde není možné použít sítě otvíravé. Posuvné sítě v lištách je možné montovat buď na rám (typ PS Z), na podlahu a rám (typ PS ZL) a nebo na podlahu a strop (typ PS LL).
Ve spodní části rámu sítě jsou vložena pojezdová kolečka, jezdící po spodní liště. V horní části jsou vsazeny aretační dílce, díky kterým je rám fixován k horní liště. Rám a lišty jsou vyrobeny z extrudovaných hliníkových profilů. Síťovina je z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které dobře snáší teplotní rozdíly. Konstrukce posuvné sítě je standardně dodávaná v barvě bílé nebo hnědé, za příplatek je možné dodat v jiné barvě dle RAL. Síťovina je šedá.

Mezní rozměry

 

Typ min. šířka max. šířka min. výška max. výška
Posuvná síť v lištách 50 cm 170 cm 50 cm 250 cm

 

 

Sítě proti hmyzu - posuvná síť v rámu

 

Posuvná síť v rámu

Popis

Posuvné sítě jsou vhodné tam, kde není možné použít sítě otvíravé. Posuvné sítě v rámu jsou vhodné pro montáž na rám i do ostění.
Konstrukce této posuvné sítě je složena z rámu vnějšího a jednoho (PS R1) či dvou (PS R2) rámů sítě. Ve spodní části rámu sítě jsou vložena pojezdová kolečka, jezdící po spodním profilu vnějšího rámu. V horní části jsou vsazeny aretační dílce, díky kterým je rám fixován k hornímu profilu vnějšího rámu. Konstrukce posuvné sítě je vyrobena z extrudovaných hliníkových profilů. Síťovina je z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které dobře snáší teplotní rozdíly. Standardní barva konstrukce je bílá nebo hnědá, za příplatek je možné dodat v jiné barvě dle RAL. Síťovina je šedá.

Mezní rozměry

 

Typ min. šířka max. šířka min. výška max. výška
Posuvná síť v rámu 100 cm 340 cm 50 cm 250 cm

 

 

 

<<– ZPĚT NA NABÍDKU SÍTÍ PROTI HMYZU