Montáž žaluzií, žaluzie, stínící technika, garážová vrata

Doplňky VELUX

STÍNÍCÍ TECHNIKA VELUX roller_shutter_176

VELUX LOGO - doplňky

 

Doplňky pro každého

Ať už potřebujete zastínění, ochranu před slunečním žárem nebo úplné zatemnění, tou nejlepší volbou pro vaše střešní okna jsou dekorativní a zastiňovací doplňky VELUX. Doplňky jsou vyrobeny na míru přesně pro střešní okna a nabízíme je v široké škále barev.

Styl podle vlastního vkusu

V nabídce dekorativních a zastiňovacích doplňků VELUX najdete zcela zatemňující roletu, zastiňovací rolety, plisované rolety a lamelové žaluzie. Nabízejí se v široké škále barevných odstínů a vzorů a jistě si mezi nimi vyberete takový, který bude odpovídat vašim představám a vkusu. Pro dosažení optimální ochrany před sluncem doporučujeme venkovní markýzu či předokenní roletu. Samozřejmostí jsou pak i zastiňovací a dekorativní doplňky na svislá doplňková okna.

VÝHODY

Zdánlivé maličkosti, jako jsou kytky, obrázky, dekorační látky, dokáží interiér zútulnit jako mávnutím kouzelného proutku. Dekorovat můžete i střešní okna a to velmi snadno. VELUX vyrábí ke svým střešním oknům nepřeberné množství zastiňovacích doplňků, které uspokojí i ty nejnáročnější. Doplňky interiér ozdobí, podle potřeby poskytnou příjemný stín.
K tomu navíc v létě zabrání přehřívání interiéru a v zimě naopak unikání tepla ven.

DOPORUČENÉ VÝROBKY - MARKÝZY, ROLETY
Pro nejlepší ochranu proti teplu musí být sluneční záření zachyceno ještě před dopadem na zasklení. Proto jsou naše výrobky chránící před teplem situovány z venkovní strany okna.

Využili jsme veškeré naše vědomosti a zkušenosti, abychom zabezpečili, že naše předokenní rolety a venkovní markýzy budou mít dlouhou životnost a poradí si s extrémními vlivy počasí rok za rokem, od velkého žáru až po velmi silný vítr.

 

DOPORUČENÉ VÝROBKY - PŘEDOKENNÍ ROLETA
Předokenní rolety a zcela zatemňující rolety VELUX umožňují nejlepší zatemnění, ať už ve dne nebo v noci.Jsou ideální pro odpolední siesty a jasné letní noci.
Pokud si vyberete předokenní roletu VELUX, budete moci využít úplného zatemnění a navíc ochranu proti teplu. Pokud dáte přednost zcela zatemňující roletě, můžete ji použít zároveň s venkovní markýzou, která omezuje průnik tepla a vytváří příjemnou atmosféru v interiéru.

 

 

 

 

VELUX TYP DESIGN

Síť proti hmyzu

 Síť proti hmyzu VELUXSíť proti hmyzu VELUX

Stínící technika VELUX a jiné doplňky

Stítnící technika VELUX dining_room_176x176Stínící technika VELUX

Stínící technika VELUXStínící technika VELUX

STÍNÍCÍ TECHNIKA VELUX hallway_176x176 STÍNÍCÍ TECHNIKA VELUX

 

 

 

<<– ZPĚT NA NABÍDKU PRODUKTŮ