Montáž žaluzií, žaluzie, stínící technika, garážová vrata

Produkty

MONTÁŽ ŽALUZIE, MONTÁŽ ŽALUZII

 Vnitřní horizontální žaluzie Vnitřní vertikální žaluzie 

Vnitřní horizontální žaluzie 

 Vnitřní vertikální žaluzie

 Hliníkové žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken. Látkové vertikální žaluzie v sobě spojují sluneční clonu s elegantní dekorací interiéru. Tvoří moderní dominantu bytových a kancelářských prostorů a zároveň nahrazují tradiční bytové prvky, jako závěsy a záclony.  
 Bambusové žaluzie  Žaluzie venkovni

Vnitřní bambusové žaluzie

Žaluzie venkovní 

 Žaluzie je určená a přímo vyvinutá pro instalaci do eurooken či oken plastových (bez dělících příček). Montáž lze provést do zasklívací lišty s krytím montážních držáků širokou elegantní lištou. Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Umístěním žaluzií do exteriéru nejúčinněji ovlivníte tepelné klima v interiéru.  
Rolety site

Rolety

Sítě proti hmyzu 

 Rolety si získávají v ČR stále větší oblibu. Především u novostaveb rodinných domů se stávají neodmyslitelnou součástí oken. Díky variabilitě provedení je dnes možno použít hliníkové rolety pro všechny typy okenních otvorů. Hliníkové rolety mají pro své uživatele celou řadu výhod.  Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Síť je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.
 GARÁŽOVÁ VRATA  VELUX DOPLŇKY

 Garážová vrata

 Doplňky VELUX

Povrchová úprava zaručuje dlouhou životnost. Bezpečnostní zámky proti přiskřípnutí prstů. Zapěněná ocelová výztuha pro pevné zavěšení vrat.
Spojování toxem zaručuje pevnost bez poškození pozinkové povrchové úpravy, čímž se zabraňuje korozi.
 Nejen v módě, ale i v bytovém designu záleží na doplňcích. Na drobnostech, které dávají interiéru jeho osobitý charakter. Stejně tak u střešních oken dokáží rolety hotový zázrak. Žaluzie je praktickým prvkem v obývacích místnostech, ložnicích, pracovnách i kancelářích.
Montáž shrnovacích dveří  GARNÝŽE - ZÁCLONOVÉ TYČE - VYTRÁŽKY 

 Shrnovací dveře

 Garnýže, záclonové tyče, vytrážky

 SHRNOVACÍ DVEŘE NA MÍRU Shrnovací dveře vyrábíme s jednostranným zavíráním (univerzální levé a pravé) nebo se zavíráním do středu. Garnýže slouží k uchycení závěsů a záclon. Montují se nad okenní výklenek, záclony a závěsy jsou uchyceny skřipci nebo háčky v kolejničkách. 
 Sprchový kout  Ploty pletivo

 Sprchové kouty

 Dodávka a montáž plotů a pletiva

 Absolutně spolehlivá řada sprchových koutů rámové konstrukce fungující na posuvném principu otevírání.  dodávka a montáž plotů včetně příslušenství ( branky,brány,podhrabové desky,sloupky,vzpěry) na motor i bez motoru.Je možné dodat s montáží i bez montáže.