Montáž žaluzií, žaluzie, stínící technika, garážová vrata

Naši partneři

 

CLIMAX žaluzie

Společnost  CLIMAX, která se zabývá výrobou, prodejem a poradenstvím v oblasti protisluneční techniky. Výrobní sortiment tvoří:  Hliníkové vnitřní žaluzie , Bambusové vnitřní žaluzie , Látkové vnitřní žaluzie , Hliníkové a plastové venkovní rolety , Hliníkové venkovní žaluzie , Látkové fasádní stínění , Markýzy , Stínění zimních zahrad , Sítě proti hmyzu , Rolovací a sekční garážová vrata

Více informací naleznete : www.climax.cz

 

logo-velux

Společnost VELUX se neustále snaží o zlepšování životních podmínek v podkroví, které by mělo být plné denního světla a čerstvého vzduchu. Výrobní sortiment společnosti proto tvoří různé typy střešních oken, světlovody, rolety, žaluzie a montážní doplňky a ovládací systémy včetně solárních. VELUX poskytuje rovněž řešení pro ploché střechy. Výrobní závody společnosti se nacházejí v deseti zemích světa, její obchodní organizace pak ve více než 40 zemích.

Více informací : www.velux.cz

 

logo-lomax

LOMAX - garážová vrata, předokenní rolety, sečkní vrata, posuvná vrata, rolovací vrata, průmyslová vrata,
jeden z největších českých výrobců, ISO 9001, prodejci po celé ČR, SR, Rakousku, prodloužená záruka, pozáruční servis.

Více informací : www.lomax.cz

 

isotra

Žaluzie Isotra - Jako jediný výrobce nabízíme motoricky a bezdrátově ovládané žaluzie na dálkové ovládání bez potřeby přívodu kabelu!

Více informací : www.isotra.cz

 

top_logo-valdis

VALDIS - Garážová vrata z nabídky splňují náročné požadavky na komfortní obsluhu, zabezpečení proti nenechavcům, dbají i na bezpečí při manipulaci a samozřejmě se přizpůsobují celkovému vzhledu domu a vkusu majitele.Absolutní klasikou mezi stínící technikou jsou žaluzie. Ochrana před slunečními paprsky, vyšší požadavky na ochranu soukromí, potřeba pěkného dekorativního doplňku nebo třeba prodloužení životnosti okenních rámů .

Více informací : www.valdis.cz

 

hopa_logo

Společnost HOPA působí na trzích střední a východní Evropy již více než deset let. Z počátku se specializovala na výrobu sprchových koutů, dnes se již zaměřuje na komplexní zajištění dodávek materiálů pro koupelny.

Více informací : www.hopa.cz

 

 

A další partnerské webové stránky můžete nalézt zde - SEO ODKAZY