Montáž žaluzií, žaluzie, stínící technika, garážová vrata

Vaše dotazy

Žaluzie, stínící technika, rolety

Dodáváte k žaluziím i barevné komponenty?

K žaluziím v provedení Super je možné dodat bílé a hnědé komponenty. (Stačí jen uvést do poznámky hnědé komponenty). U žaluzií Eko a IDK je možné si vybrat řetízky v barvě bílé, hnědé, béžové a šedé, ostatní komponenty (úchyty řetízku a vedení) pak v barvě horní lišty.

Jaká barva lamely u horizontální žaluzie je nejúčinnější, aby dobře odrážela sluneční paprsky?

Nejúčinnější jsou světlé odstíny a stříbrná barva.

Jste schopni dodat i šikmé vertikální žaluzie?

Ano, dodací lhůta je stejná jako u klasických vertikálních žaluzií.

Jaká je dodací lhůta?

Žaluzie jsou k dispozici do jednoho týdne od podepsání smlouvy. Pokud si přejete dodávku i s montáží budou Vám nainstalovány do dvou týdnů. Pokud si přejete dodat žaluzie v kratším termínu informujte nás info@zaluzie-kralik.cz

Jaká je záruka?bambusove-zaluzie3

Záruka na žaluzie a další stínící techniku je 24 měsíců.

Jak postupovat pokud chci žaluzie objednat?

Zavolejte nám na jeden z našich kontaktů, sdělte nám Vaše jméno, adresu a telefon. Do 3 dnů Vás po telefonické dohodě navštívíme, zaměříme potřebné rozměry a sepíšeme s Vámi objednávku. Do 14 dnů budete mít žaluzie na svých oknech. Platební podmínky - záloha 50% v hotovosti při sepsání objednávky, doplatek v hotovosti při převzetí.

Co dělat v případě závady na žaluzii?

Pokud jsou žaluzie montovány naší firmou, jsou skladem všechny potřebné náhradní díly. Stačí nás kontaktovat a my na Vaše přání zajedeme k Vám domů a žaluzii opravíme přímo na místě. V případě většího poškození Vám žaluzii odmontujeme, opravíme u nás ve firmě a po dohodě s Vámi namontujeme zpět.